Project Description

100% Latexové matrace

Latexové matrace na míru i klasické rozměry

Latexové matrace se řadí k nejlepším a nejkomfortnějším matracím na trhu. Zásadními výhodami jsou bodová elasticita, vynikající prodyšnost, dlouhá životnost, termoregulační a antibakteriální vlastnosti. 100% latex je tvořen milióny vzájemně propojených buněk, během spánku dochází k naprosto přirozené cirkulaci vzduchu okolo těla, tudíž lze v matraci udržovat ideální hygienické podmínky. Latexové matrace se výborně přizpůsobí tvaru těla, jsou ideální pro polohovací rošty. Více o výhodách latexu si můžete přečíst v našem článku.

Latexové matrace přímo od výrobce – 100% přírodní latex

V naší nabídce naleznete nespočet vysoce kvalitních modelů, jejichž ložnou plochu tvoří 100% latex. Modely dále kombinujeme s dalšími materiály, jako je např. studená pěna, kokosové desky, biotex, paměťové pěna či pružiny Bonell, abychom zvýšili komfort a vytvořili jedinečné produkty uspokojující odlišné potřeby lidí. Samozřejmostí všechy modelů je platný certifikát.

Máme mnoholeté zkušenosti s výrobou matrací a vyrábíme klasické rozměry, tak matrace na míru. Stačí si u nás vybrat a objednat. Můžete si být jistí, že investice do latexové matrace se vám vrátí v podobě komfortního odpočinku bez bolestí zad a probdělých nocí.

100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.