Project Description

Pokud máte citlivou pokožku či vás trápí alergie, investujte peníze na nákup nové matrace z unikátní antibakteriální pěny. Taková matrace posktyuje účinnou a trvalou ochranu před nejrůznějšími škůdci, jako jsou roztoči, bakterie, ale také plísně, kvasinky a další mikroorganismy. Běžně se totiž v každé posteli vyskytují, neboť zde mají ideální podmínky pro svůj život a rozmnožování. Živí se potem, který během spánku vylučujeme a také částicemi odumřele kůže.

Speciální antibakteriální pěna, kterou k výrobě matrací používáme, obsahuje unikátní ultra-fresh antimikrobiální přísady, jež zamezují výskytu bakterií, roztočů a plísní a nedochází uvnitř pěny ani k jejich rozmnožování. Matrace zkrátka poskytuje naprosto dokonale čisté, zdravé a hygienické prostředí bez nepříjemných škůdců a pachů s vysokou odolností. Tato pěna rovněž matraci dodává mnohem delší životnost. Přísada ultra-fresh se do pěny aplikuje při fázi výroby a splňuje nejpřísnější mezinárodní normy.

Dodavatelem této jedinečné antibakteriální pěny je kanadská společnost. Firma Grossmann matrace má s tímto materiálem skvělé zkušenosti a v nabídce naleznete několik luxusních modelů. Matrace z antibakteriální ultra-fresh pěny je tou nejlepší volbou pro osoby s kožními problémy, alergiky a astmatiky.