Project Description

Matrace ze studené pěny

NAKOUPIT

Matrace ze studené pěny na míru i klasické rozměry

Matrace ze studené pěny uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Vynikají svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Díky výrobní technologii za nízké teploty dosahují matrace ze studené pěny daleko větší životnosti, než klasické PUR matrace. Spousta našich modelů má tvarování do tzv. nopů, díky čemuž dochází k přirozené masáži a prokrvení vrchní části pokožky. Studená pěna může mít různou hustotu projevující se odlišnou tvrdostí. Při výrobě modelů matrací tuto pěnu kombinujeme také s dalšími materiály, díky čemuž získávají produkty skvělé vlastnosti.

Nabízíme typické rozměry pro matrace ze studené pěny, takže můžete vybírat z těchto velikostí: 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Pokud si z klasických rozměrů nevyberete a máte postel atypických rozměrech, s ochotou vám vyrobíme matraci na míru bez příplatku. Matrace přímo vyrábíme, proto není problém vyrobit jakýkoli rozměr. Klasické rozměry máme skladem.

Matrace ze studené pěny vám poskytnou dokonalé pohodlí pro kvalitní odpočinek. Navíc nabízíme přijatelné ceny, takže si u nás určitě vyberete, Pokud si nevíte rady s nákupem vhodného modelu, stavte se do naší prodejny, máme je po celé ČR.

Chci se podívat na matrace ze studené pěny
Více o matracích ze studené pěny
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT