Preference každého z nás mohou být odlišné, nicméně PUR matrace se řadí mezi stálice na našem trhu a každý si najde model, který mu vyhovuje.  Proč jsou pěnové matrace tak skvělé? Díky těmto přednostem:

Nabízí vynikající ortopedické vlastnosti. Polyuretanová pěna se krásně přizpůsobí křivkám těla, a proto poskytuje vynikající komfort a dokonalou oporu v jakékoliv pozici. Pomocí anatomických zón lze povrch změkčit v požadovaných partiích, a tím se aktivně rozkládá vyvíjený tlak těla.

Polyuretan je velice pružný materiál, takže nabízí vysoký komfort. Přizpůsobí se pohybu lamel i pevnému roštu. Proto jsou PUR matrace vhodné i na polohovatelné rošty.

Mezi jednu z nejvýraznějších výhod PUR matrací se řadí jejich velmi příznivá cena. Tyto matrace lze zařadit mezi levnější kousky, protože se vyrábí z dostupného materiálu. Neznamená to však, že by měly poskytovat nižší kvalitu. Matrace z PUR pěny si i při nižší ceně zachovávají skvělou kvalitu a životnost.

Pěnové matrace jsou obecně daleko lehčí, než třeba latexové matrace. Polyuretanové modely se pyšní nízkou hmotností, což je velkým plusem. S těmito matracemi se tedy skvěle manipuluje, snadno se přenesou, kam potřebujete. Nebude vám dělat obtíž ani pravidelná hygiena o lůžko v podobě převlékání do nového prostěradla či sejímání a nandávání potahu v souvislosti s vypráním.

PUR matrace jsou ideální pro alergiky a astmatiky, protože neposkytují vhodné prostředí pro hromadění a rozmnožování roztočů, plísní a dalších mikroorganismů.

PUR matrace přenáší vlnění jen opravdu minimálně. Matraci je možné pohodlně využít i ve velkém provedení pro dvoulůžkové postele. Hledáte-li partnerskou matraci, pak volte tu pěnovou.

NABÍDKA MATRACÍ

Proč dát přednost matraci z PUR pěny?

Matrace z PUR mají bohatou historii, v porovnání s mladšími materiály, a stále jsou velice oblíbené. Není divu, že se polyuretanová pěna i nadále používá k výrobě skvělých matrací nabízející vysoký komfort za bezkonkurenční cenu. Slibují příjemné spaní bez bolestí zad, probdělých nocí a rán bez energie. PUR matrace se pyšní celou řadou benefitů, přičemž hlavním plusem je perfektní poměr ceny a kvality. Mezi další výhody se řadí:

  • velmi příznivá cena,
  • dobré ortopedické vlastnosti,
  • vysoká pružnost,
  • nízká hmotnost – skvělá manipulace,
  • nabízí možnost polohování,
  • jsou vhodné pro alergiky a astmatiky,
  • jsou vhodné i pro manželské postele – jedna velká pro oba,
  • pěnové matrace jsou také nejlepší matrace pro děti,
  • slouží pro příležitostné i každodenní spaní.

Vybírejte PUR matrace na míru i mezi klasickými rozměry

Pěnové matrace jsou stálicemi na trhu. Oproti minulosti PUR matrace značně změnily svůj ráz, nabízejí mnohem lepší vlastnosti a svým provedením velmi dobře konkurují modernějším a mladším materiálům.

PUR matrace přímo od výrobce – 100% komfort za skvělou cenu

Pakliže se rozhodnete zainvestovat do modelu z polyuretanové pěny, vybírat můžete z klasických rozměrů nebo si nechat vyrobit matrace na míru. Vsaďte na osvědčeného výrobce s dlouholetými zkušenostmi na trhu – Grossmann matrace, který vám zhotoví matraci na přání.

Kontaktovat Grossmann Matrace
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT